Nieruchomości z regionu

RGN-GS-7971 Bielsko-Biała, Kamienica - działka na sprzedaż

Galeria zdjęć

Opis

Bielsko-Biała Kamienica - przepiękna, widokowa działka budowlana na sprzedaż.
Działka położona w cichym zakątku, w otoczeniu drzew, z widokiem na okoliczne góry. Poniżej działki płynie niewielki potok.
Lekkie nachylenie w kierunku południowym powoduje piękne nasłonecznienie działki. Jej powierzchnia to 1500m2, co zgodnie z obowiązującym Planem Zagospodarowania Przestrzennego w tym rejonie jest minimalną działką pod zabudowę. Przeznaczenie terenu: zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna wolno stojąca, zakaz lokalizacji zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej, a także jednorodzinnej bliźniaczej i szeregowej, zakaz lokalizacji usług wolno stojących. Wokół rozproszona zabudowa jednorodzinna.
Z powyższych względów miejsce to idealnie nadaje się na dom dla ludzi ceniących spokój i kontakt z przyrodą. Dla aktywnych: Blisko do ścieżek rowerowych, pieszych, do szlaków górskich itp.
W drodze obok działki jest pełne uzbrojenie: prąd, woda, gaz, kanalizacja sanitarna, a wzdłuż działki kanalizacja deszczowa.
Jeśli działka ta była by za mała, to przylega do niej druga działka o powierzchni 1501m2 - również na sprzedaż.
Jeśli oferta państwa zainteresowała, to zachęcamy do kontaktu z agentem prowadzącym Piotrem Jakubczykiem, który jest również certyfikowanym doradcą rynku nieruchomości, oraz do umawiania się na prezentację. Piotr Jakubczyk - oferta do współpracy

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Dane agenta

Imię i nazwisko Wiesław Kuder
Telefon komórkowy 606 974 172
wieslaw@rgn.pl

Osoba odpowiedzialna

Nr licencji 3026

Szczegóły oferty

Symbol oferty RGN-GS-7971
Lokalizacja Bielsko-Biała, Kamienica
Przeznaczenie działki budowlana, mieszkaniowa jednorodzinna
Pow. całkowita [m2] 1 500,00 m²
Cena 375 000 PLN
Cena/m2 250.00 PLN

Nieruchomość

Standard
Stan prawny własność
Zagosp. działki niezagospodarowana
Ukształtowanie działki pochyła
Kształt działki prostokat
Ogrodzenie działki brak